Zdravé večeře

TURECKO A RÝŽÍ PLNĚNÁ ZELENINA Toto je takové klasické středomořské jídlo a vůbec…

KROKEM A RÝŽÍ PLNĚNÁ ZELENINA Toto je takové klasické středomořské jídlo a každý, s kým mluvím, má rád svou rodinnou verzi. Je to 10 druh receptu, díky kterému se budete cítit jako doma, útulně a obklopeni láskou. >>> JAKÉ JÍDLO VÁS TAK CÍTÍ? Je to také perfektní přípravné jídlo na neděli professional snadný začátek týdne. Hezký víkend všem! Podává asi 6 ▫️1 nasekanou cibuli ▫️2 velké stroužky česneku ▫️1 ČL soli ▫️1/four ČL mletého černého pepře ▫️1 velký bobkový checklist nebo 2 malé ▫️ 3-5 snítek čerstvého tymiánu (volitelně) ▫️2 ▫️ lžíce olivového oleje 2 cukety, rozpůlené a zbavené jádřinců a jádřinec dejte stranou (proto je nádivka tak lahodná) ▫️2 žluté dýně, rozpůlené a zbavené jádřinců a jádřinec dejte stranou ▫️5 rajčat, odstraňte vršek a jádřinec a vložte jádro bez semínek stranou ▫️2 červené nebo žluté papriky, rozpůlené a zbavené semínek ▫️1 lb mletého krůtího masa ▫️half of hrnku rýže ▫️1,5 hrnku kuřecí kosti nebo zeleninového vývaru ▫️1 hrnek dobré marinara omáčky jako Rao 🥘 Vnitřek osolte veškerou zeleninu a nechte ji vypotit hlavou dolů na papírových utěrkách, zatímco se dají dělat další kroky. 🥘 Nakrájenou cibuli orestujte na 1 lžíci olivového oleje, dokud nebude průhledná, poté přisypte rýži a 2 až four minuty restujte. 🥘 Všechna jádra zeleniny prolisujte s česnekem a nalijte pyré do pánve. Přidejte sůl, pepř a bobkový checklist a za občasného míchání vařte dalších 10 minut. 🥘 Přidejte half of hrnku vývaru a vařte, dokud nebude rýže zpola hotová. 🥘 Poté přidáme mletou krůtu a osmahneme. 🥘 Zahřejte troubu na 375F. Nalijte asi 1 šálek marinary do 2 velkých pyrexových misek a posypte snítkami tymiánu. Osušte veškerou zeleninu. Zeleninu zbavenou jádřinců naplňte krůtí směsí a vložte do pyrexu. 🥘 Vařte v troubě 15 minut, poté zeleninu zalijte zbytkem vývaru a vařte dalších 15-20 minut nebo dokud rýže nezměkne.

Související články

3 Komentáře

  1. Optional: Sprinkle with parmesan or with breadcrumbs if desired. You can make your own bread crumbs with 2 stales slices of any bread you like. Smash then season with garlic powder, thyme, salt and pepper, then sauté in olive oil. And voila!

  2. This dish reminds me of the time I was living in Nice, I had a small butcher near my house that made the best-stuffed veggies! I will try this recipe! ☺️

Back to top button